Хмельницький стане відкритим для комунальних проблем
Міський голова Олександр Симчишин підписав меморандум про співпрацю між благодійною організацією \”Фонд Східна Європа”, виконавчим комітетом міської ради та ГО “Хмельницька ініціатива”у реалізації проекту “Відкрите місто”.Хмельницький стане відкритим для комунальних проблем
Міський голова Олександр Симчишин підписав меморандум про співпрацю між благодійною організацією \”Фонд Східна Європа”, виконавчим комітетом міської ради та ГО “Хмельницька ініціатива”у реалізації проекту “Відкрите місто”. Він спрямований на організацію співпраці влади з громадою.
З 1 березня кожен хмельничанин зможе повідомити про громадську (не особисту) комунальну проблему, зареєструвавшись на сайті opencity.in.ua. Далі після модерації кожна така заявка потрапить до відповідальної за її виконання організації та зобразиться на сайті зі статусом нової. Якщо звернення взято до виконання, воно змінює свій статус на таке, що перебуває у роботі. Після вирішення проблему “закривають”. Якщо ж заявник не погоджується з тим, що повідомлену ним проблему усунуто, він може відкрити її повторно. Також під кожним зверненням можуть підписатися й інші хмельничани, це дозволить зрозуміти, що проблема таки важлива.
Як користуватися сайтом — можна побачити на відео за посиланням:

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього