Хмельницький суд визнав незаконними рішення місцевих рад щодо ситуації в країніХмельницьким окружним адміністративним судом наразі задоволено 10 позовів прокурорів про визнання протиправними та скасування рішень органів місцевого самоврядування стосовно політичної ситуації в Україні.

Про це повідомляється в інформації прес-служби облпрокуратури.Хмельницький суд визнав незаконними рішення місцевих рад щодо ситуації в країніХмельницьким окружним адміністративним судом наразі задоволено 10 позовів прокурорів про визнання протиправними та скасування рішень органів місцевого самоврядування стосовно політичної ситуації в Україні.

Про це повідомляється в інформації прес-служби облпрокуратури.
Не розглянутими залишилися два позови прокуратури на рішення позачервогої сесії Хмельницької міської ради, доля яких вирішиться у січні.

Як відомо, органи прокуратури Хмельниччини оскаржили до суду 12 таких рішень місцевих рад.

На думку прокурорів, вони прийняті з перевищенням законних повноважень. У більшості вказаних рішень ідеться про відставку Уряду, дострокові вибори Президента та депутатів Верховної Ради України, що суперечить Конституції України та законодавству про місцеве самоврядування.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього