Хмельницький суд визнав незаконними рішення місцевих рад щодо ситуації в країні

Хмельницький суд визнав незаконними рішення місцевих рад щодо ситуації в країніХмельницьким окружним адміністративним судом наразі задоволено 10 позовів прокурорів про визнання протиправними та скасування рішень органів місцевого самоврядування стосовно політичної ситуації в Україні.

Про це повідомляється в інформації прес-служби облпрокуратури.Хмельницький суд визнав незаконними рішення місцевих рад щодо ситуації в країніХмельницьким окружним адміністративним судом наразі задоволено 10 позовів прокурорів про визнання протиправними та скасування рішень органів місцевого самоврядування стосовно політичної ситуації в Україні.

Про це повідомляється в інформації прес-служби облпрокуратури.
Не розглянутими залишилися два позови прокуратури на рішення позачервогої сесії Хмельницької міської ради, доля яких вирішиться у січні.

Як відомо, органи прокуратури Хмельниччини оскаржили до суду 12 таких рішень місцевих рад.

На думку прокурорів, вони прийняті з перевищенням законних повноважень. У більшості вказаних рішень ідеться про відставку Уряду, дострокові вибори Президента та депутатів Верховної Ради України, що суперечить Конституції України та законодавству про місцеве самоврядування.

Залишити відповідь