Хмельницький свободівець починав свій шлях у єврейській общиніЄврейський фонд «Хесед Бешт» дав путівку в життя одному з лідерів антисемітської \”Свободи\” – 32-річному декану економіко-правового факультету Хмельницького інституту соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» Олександру Симчишин, повідомляє журналіст Олександр Чаленко.Хмельницький свободівець починав свій шлях у єврейській общиніЄврейський фонд «Хесед Бешт» дав путівку в життя одному з лідерів антисемітської \”Свободи\” – 32-річному декану економіко-правового факультету Хмельницького інституту соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» Олександру Симчишин, повідомляє журналіст Олександр Чаленко.
« Симчишин з 2009 року – заступник голови Хмельницької обласної організації соціал- націоналістичної партії \” Свобода \”. На наступний рік після вступу на цю посаду , в 2010 році, він вже висувається кандидатом у мери Хмельницького . Але це не все.

Олександр ще й журналіст. Мало того , видавець і редактор газети \” Націоналістично доба\” . У своїх статтях , як зразково свідомий , він ганьбить ворогів українського народу і славить шевченківський націоналізм , який допомагав українцям у есесерівських роки вистояти і не стати совками .

Ще українцям він розповідає, який хороший чоловік Олег Тягнибок , який не любить москалів і жидів .

А до того , як стати на чолі « Націоналістичной доби » , Симчишин 3 роки був головним редактором єврейської газети «Шалом Алейхем ».
У цьому ви можете самі переконатися , якщо зателефонуйте ( 0382 ) 65-21-59 в цю саму газету , яка видавалась хмельницьким єврейським благодійним фондом « Хесед Бешт » , і переговорите з її нинішнім головним редактором В\’ячеславом Нагнибідой . Останній і повідомив , що Симчишин був його «папередніком » менше 10 років тому.

« Хесед Бешт » існує з кінця 90 -х. До її створення має відношення знаменита американська єврейська організація «Джойнт ».

Напевно , вам буде цікаво , як же український націоналіст потрапив в єврейський фонд . Мені це дохідливо пояснив пан Нагнибіда . Справа в тому , що таку посаду може цілком займати і не єврей. Ось такою можливістю Симчишин і скористався , коли навчався в аспірантурі на кафедрі історії Кам\’янець- Подільського університету з 2002 по 2006 роки. За словами нинішнього головреда «Шалом Алейхема » , Симчишин вирішив писати дисертацію про діяльність у їхніх рідних краях єврейської соціалістичної організації « Бунд » , от і прийшов в « Хесед Бешт » , яка, якщо я правильно зрозумів , володіла відповідними архівними документами. Ось тоді-то він і став редагувати єврейську національну газету. Напевно , захотів підзаробити трохи єврейських грошей під час навчання. «Він вирішив поєднати приємне з корисним » , – пояснив мені пан Нагнибіда розрахунок нинішнього керівника хмельницьких соціал- націоналістів.

Зараз свободівському побратиму Симчишину соромно за роки роботи в єврейському фонді. Такий висновок можна зробити , вивчивши його офіційну біографію. Там немає взагалі згадки про це.

І на завершення – трохи про цинічну посмішку історії . Вона в тому , що журналістське загартування соціал-націоналіст отримав в єврейській газеті , яка видається в місті, де в 1919 році відбувся найстрашніший єврейський погром часів Громадянської війни. Проскуровський погром . Проскурів , нагадаю , нині Хмельницький .

Ще нагадаю , що в тому числі і за цей злочин Петлюра отримав кулю в Парижі від Шварцбарда » , – повідомив журналіст.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього