Хмельницький тестує нових поліцейських
У Хмельницькому охочі працювати в новій поліції проходять тестування на загальний рівень розвитку.Хмельницький тестує нових поліцейських
У Хмельницькому охочі працювати в новій поліції проходять тестування на загальний рівень розвитку.
Нова поліція уже розпочала свою роботу у деяких містах України. Коли ж полісмени вийдуть на вулиці Хмельницького на разі достеменно невідомо. Адже як повідомляє Інна Глега, начальник сектору зв’язків з громадськістю УМВС України в Хмельницькій області, претенденти на відбір зараз проходять тестування на загальний рівень розвитку. На кожному етапі відбору є свої вимоги, якщо це медкомісія, то це фізпідготовка, на часі проходить тестування, за яке учасники відбору зможуть отримати певні бали, повідомляє Громадське телебачення Поділля.

«Тестування складається з 60 питань, які розподілено на блоки. На виконання даного завдання відведено 90 хв. Після чого на них чекатимуть ще психологічні тести», – пояснили у УМВС. Велика кількість людей виявила бажання пристати до лав нової поліції. «Через великий наплив претендентів важко сказати коли саме почнуться тренування», – зазначає Інна Глега.

Нагадаємо, на презентації створення патрульної поліції в м. Хмельницькому прем’єр–міністр України Арсеній Яценюк запевнив, що у грудні нова поліція повинна запрацювати.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього