Хмельницький відвідав консул з Венеції
Перше приємне враження Марко Тосона від виконавчого комітету міськради — молода команда при владі.Хмельницький відвідав консул з Венеції
Вчора ввечері міський голова Хмельницького Олександр Симчишин зустрівся із консулом України в Венеції Марко Тосоном. Також на зустрічі були присутні керівник проекту DLS Group В.Калачик, менеджер з розвитку бізнесу Open Gate Italy В.Аблєєв, представник київського офісу Open Gate Italy С.Марчук.
Перше приємне враження Марко Тосона від виконавчого комітету міськради — молода команда при владі.
Під час робочої зустрічі сторони обмінялися зацікавленнями у співпраці. Першим кроком взаємодії буде організація іноземними гостями форуму в Хмельницькому, під час якого представників бізнесу та громадськості навчать, як можна отримати та застосувати кошти від Європейського союзу.
Цікавою для Хмельницького є співпраця з іноземними гостями у сферах логістики, переробки сміття та енергозаощадження. Консул України у Венеції розповів про вдалі приклади реалізації проектів у цих напрямках у співпраці з організацією Open Gate Italy та готовність працювати над їх запровадженням у Хмельницькому.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,