Хмельницький відвідав консул з Венеції
Перше приємне враження Марко Тосона від виконавчого комітету міськради — молода команда при владі.Хмельницький відвідав консул з Венеції
Вчора ввечері міський голова Хмельницького Олександр Симчишин зустрівся із консулом України в Венеції Марко Тосоном. Також на зустрічі були присутні керівник проекту DLS Group В.Калачик, менеджер з розвитку бізнесу Open Gate Italy В.Аблєєв, представник київського офісу Open Gate Italy С.Марчук.
Перше приємне враження Марко Тосона від виконавчого комітету міськради — молода команда при владі.
Під час робочої зустрічі сторони обмінялися зацікавленнями у співпраці. Першим кроком взаємодії буде організація іноземними гостями форуму в Хмельницькому, під час якого представників бізнесу та громадськості навчать, як можна отримати та застосувати кошти від Європейського союзу.
Цікавою для Хмельницького є співпраця з іноземними гостями у сферах логістики, переробки сміття та енергозаощадження. Консул України у Венеції розповів про вдалі приклади реалізації проектів у цих напрямках у співпраці з організацією Open Gate Italy та готовність працювати над їх запровадженням у Хмельницькому.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього