Хмельницький відзначився 3D-вишивкою
«Золота голка» Хмельниччини презентувала свою 55-ту персональну виставку
Вишивка у форматі 3D. Подільська майстриня єдина у світі, хто використовує таку незвичну техніку роботи. У творчому доробку Ніни Гончарук більше двох сотень виставок та стільки ж самих полотен. Проте особливою є власна – 55-та виставка.Хмельницький відзначився 3D-вишивкою
«Золота голка» Хмельниччини презентувала свою 55-ту персональну виставку
Вишивка у форматі 3D. Подільська майстриня єдина у світі, хто використовує таку незвичну техніку роботи. У творчому доробку Ніни Гончарук більше двох сотень виставок та стільки ж самих полотен. Проте особливою є власна – 55-та виставка.

Ніна Гончарук – єдина у світі майстриня, хто малює голкою. Свою унікальну авторську техніку пані Ніна запатентувала. У творчому доробку «золотої голки» Хмельниччини до двохсот полотен та більше двох сотень виставок. Сьогодні ж майстриня презентує свою ювілейну 55-ту виставку. Проте на досягнутому пані Ніна і не думає зупинятися.

Поціновувачів у мисткині чимало. Адже техніка така єдина у світі і картини до душі кожному. Тож ювілейна 55-та виставка Ніни Гончарук для Хмельниччини стала знаковою.

Роботи Ніни Іванівни дійсно дивовижні. То не живопис, але й не українська вишивка. То особливе мистецтво – малювання голкою і малювати так вміє лише майстриня.

У мистецькому авангарді Ніни Гончарук налічується близько сотні полотен на тему Шевченкіани. Тож незабаром краяни матимуть змогу знову насолодитися порцією диво-картин від майстрині.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього