Хмельницький виш переміг у міжнародному конкурсіСтуденти Хмельницького університету управління та права стали найкращими на Міжнародному правничому конкурсі імені В.М. Корецького.Хмельницький виш переміг у міжнародному конкурсіСтуденти Хмельницького університету управління та права стали найкращими на Міжнародному правничому конкурсі імені В.М. Корецького.
У ході змодельованого судового засідання студенти спробували себе у ролі представників заявника та держави-відповідача. Учасники готували документи для представництва в Європейському суді з прав людини, здійснювали аргументований аналіз справи, демонстрували знання актів національного та міжнародного законодавства, матеріалів судової практики, ораторські навички та вміння працювати в команді.

У підсумку переможцем Конкурсу визнано команду Хмельницького університету управління та права, яка отримала вищий показник у рейтингу за підсумками оцінювання журі. Другими стали студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка, третіми – правники з Чорноморського державного університету імені Петра Могили.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього