Хмельницький військовий шпиталь приймає не тільки поранених солдатів із зони АТО, але і музикантів

Хмельницький військовий шпиталь приймає не тільки поранених солдатів із зони АТО, але і музикантів. З концертною програмою для підняття бойового духу та бадьорого настрою до хворих військовослужбовців завітали творчі колективи області

Хмельницький військовий шпиталь приймає не тільки поранених солдатів із зони АТО, але і музикантівХмельницький військовий шпиталь приймає не тільки поранених солдатів із зони АТО, але і музикантів

Хмельницький військовий шпиталь приймає не тільки поранених солдатів із зони АТО, але і музикантів. З концертною програмою для підняття бойового духу та бадьорого настрою до хворих військовослужбовців завітали творчі колективи області.
Таблетки, уколи, процедури, сірі буденні палати сьогодні замінили піснями та музикою. В госпіталі нині лікуються близько тридцяти військовослужбовців з усієї України, велика частина є і хмельничан. Наш земляк Дмитро Вирво проходить реабілітацію вже декілька тижнів. Каже, такий захід допомагає відновити психологічний стан, сприяє швидшому одужанню.
Організатори концерту, співаки, музиканти готові для швидкого видужування хлопців веселити та розважати їх і день, і ніч. Розуміють, що вони захищають усіх нас.
Поранений Дмитро Вирво пригадує те пекло, в якому перебував. Каже, що бронежилет, каска, засоби зв´язку та інша амуніція допомагала в боях та дала шанс повернутися живим додому.
Поранені військові сьогодні прикуті до ліжок, але своїми думками на сході. Після загоєння поранень та виписки, готові в той же день вирушити боронити Батьківщину.

Залишити відповідь