Хмельницький забудовується, не зважаючи на важку економічну та суспільно-політичну ситуацію в країні. Багатоповерхівки продовжують зводити у всіх мікрорайонах міста.

Хмельницький забудований вже на 72%Хмельницький забудовується, не зважаючи на важку економічну та суспільно-політичну ситуацію в країні. Багатоповерхівки продовжують зводити у всіх мікрорайонах міста.

Хмельницький забудований вже на 72%

Центральна частина міста забудована вже на 99%. Для нових забудов вільних земельних ділянок там практично нема. Але розроблені проекти по реконструкції центральних частин, кварталів.
Темпи будівництва, за словами архітекторів, не падають. В місті щороку здається 110 тисяч метрів квадратних житлової площі. Є мікрорайони, де дуже щільно розміщені новобудови, але на вільних землях, на які вже давно поглядають архітектори, поки що будувати не можна.
– Південно-Західний район – це наша перспектива. Там вздовж річки Південний Буг по правій стороні є вільна площі. Але це землі сільськогосподарського товарного виробництва, тому зараз на них накладений мораторій. В 2015 році його знімуть і ми зможемо розробляти проекти детального розміщення. Це буде великий житловий масив з школою, дитячим садком, поліклінікою, багатоповерховими забудовами. Хмельничани зможуть мати ще один гарний район, – каже головний архітектор міста.
Та в планах місцевої влади розвивати і соцкультуру. Йдеться про аквапарк, льодовий палац та великий спорткомплекс, про які вже чули, але ще не бачили хмельничани.
– У нас є амбітні у цьому напрямку, бо вже будується аквапарк на Тернопільській, – каже головний архітектор міста Віктор Дунаєвський. – Також в планах звести спорткомплекс та льодовий палац на Прибузькій. На це виділені земельні ділянки. Втім, невідомо коли розпочнеться будівництво.

За даними Хмельницької обласної державної адміністрації, наразі на Хмельниччині здійснюють будівельну діяльність понад 200 підприємств, на яких працює близько 6,5 тисяч осіб.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту