Хмельницький загін роти "Богдан" вирушив в зону АТО
У відрядження до Донецької області поїхали 45 бійців роти міліції особливого призначення \”Богдан\”. Там вони замінять своїх колег із цього ж підрозділу.Хмельницький загін роти "Богдан" вирушив в зону АТО
У відрядження до Донецької області поїхали 45 бійців роти міліції особливого призначення \”Богдан\”. Там вони замінять своїх колег із цього ж підрозділу.
Загалом з початку проведення антитерористичної операції це вже 42-га група міліціонерів Хмельниччини, які вирушили на схід.
Вперше на схід їде єдина жінка в групі, молодший інспектор зв’язку Аліна Колеснікова. Вдома на неї чекатиме люблячий чоловік та 7-річний синочок, який пишається мамою і називає її справжнім воїном.

Хмельницький загін роти "Богдан" вирушив в зону АТО

— Батьківщину захищати не страшно, — із впевненістю говорить Аліна. — За освітою я психолог, тож думаю, що стану в нагоді не тільки під час виконання службових завдань, а й допомагатиму колегам спокійно пережити можливі стресові ситуації.
Незважаючи на пізню годину, провести бійців прийшли рідні, колеги та керівництво управління на чолі з новопризначеним начальником Миколою Семенишиним. Микола Олександрович запевнив хлопців, що з кожним із них він буде на цілодобовому зв’язку, а також наголосив на заходах особистої безпеки та дотриманні службової дисципліни в рядах бійців.

СЗГ УМВС України
в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього