Хмельницький запрошує на «Агро Паті-2015»
17 жовтня місто Хмельницький запрошує на ярмарку «Агро Паті-2015»!Хмельницький запрошує на «Агро Паті-2015»
17 жовтня місто Хмельницький запрошує на ярмарку «Агро Паті-2015»! Свято, організоване в рамках програми «Хмельниччина – зелене серце України», проходитиме на площі Незалежності. Захід триватиме упродовж цілого дня, адже його програма – надзвичайно насичена. Почнеться все із ярмарки, де кожен охочий зможуте купити продукти подільських аграріїв за цінами виробника, борошно із власноруч змеленої спельти та масло, яке збиватимуть на Ваших очах. Усі продукти – органічні та екологічно чисті! Окрім того, на ярмарці буде діяти виставка найкращої та найновішої агротехніки.
Хмельничани зможуть придбати кошики найсвіжішої екологічної продукції від Першого національного аграрного кооперативу.
Окрім ярмарки, на хмельничан та гостей міста очікує яскрава культурно-розважальна частина. На свято завітає Василь Вірастюк, найсильніша людина планети, гурт Mad Heads XL, Мотор’ролла, Love Ukraine та скрипалька Майя Онищук. Родзинкою свята стане лазерно-світлове шоу «Хмельниччина – зелене серце України».

Хмельницький запрошує на «Агро Паті-2015» Хмельницький запрошує на «Агро Паті-2015»

Також на Вас чекає частування від рекордсмена України Олега Вощинського та найкращих кашоварів України, які представлять найбільший казан та найбільшу кавову турку країни. Секрети кулінарного мистецтва відкриє ресторан «Казан», на свято завітає «Віденська кава» з виставкою-продажем рекордної кількості сортів кави, «Бджолиний рай» – із продуктами бджільництва.
Хмельницький запрошує на «Агро Паті-2015»
Козацькі забави від Валерія Одайського та гурту «Чорногірські козаки», богатирські ігри, художня обробка дерева, ковальська майстерня, мастер-класи гончарного мистецтва та розпису кераміки, уроки ткацької майстерності та багато іншого – кожен тут зможе знайти забаву до душі. Ми чекаємо на Вас! Буде дуже цікаво!
Усі кошти, отримані під час «Агро Паті-2015», будуть перераховані для сімей поранених та загиблих в АТО.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього