Хмельницький зігріють «точками тепла»

Хмельницький зігріють «точками тепла»
У Хмельницькому взимку буде тепло! Таким є прогноз від еко-активістів із різних куточків України,що підтримують ініціативу «Точка тепла»Хмельницький зігріють «точками тепла»
У Хмельницькому взимку буде тепло! Таким є прогноз від еко-активістів із різних куточків України,що підтримують ініціативу «Точка тепла». Небайдужа молодь вирішила навчити громадян :як не змерзнути взимку. Просвітницька кампанія, що охопила одночасно чотирнадцять міст країни, дісталась і до нашого.
Енергетична криза заганяє країну у глухий кут. Тож українці готуються до того, що ця зима буде не простою.
Активісти молодіжного клубу розвитку підтримали учасників кліматичного руху України та розпочали просвітницьку ініціативу «Точка тепла». Вона має на меті допомогти українцям покласти край марнотратству та утеплити свої помешкання. Адже зробити це зовсім просто.
Учасники ініціативи упродовж кількох днів у різних куточках України навчатимуть громадян, як зберегти енергію в будинку та розповідатимуть про дієві технології утеплення. У публічних місцях розмістять інформаційні стенди із порадами підвищення енергоефективності та яскравими візуальними прикладами тепловтрат будинків. Хмельничан чекають у найтеплішому місці.
Приходьте та долучайтесь до теплого майбутнього! Організатори обіцяють-буде цікаво.

Залишити відповідь