Хмельницький зробив ще один крок на допомогу захисникам Вітчизни
Від Хмельницького у підрозділи Збройних сил України з початку проведення антитерористичної операції передано 80 одиниць техніки.Хмельницький зробив ще один крок на допомогу захисникам Вітчизни
Від Хмельницького у підрозділи Збройних сил України з початку проведення антитерористичної операції передано 80 одиниць техніки. Ще три відремонтовані автомобілі: бортові ЗІЛ – 131 і МАЗ – 5334 та фургон ГАЗ – 66, які вже готові вирушити на Схід, вчора передали захисникам цілісності нашої країни, повідомляють на сайті міської ради.
Виконуючий обов’язки міського голови Костянтин Чернилевський розповів, що цю, раніше неробочу, техніку зібрали спільними зусиллями міської влади, підприємств та підприємців міста. На базі КП «Хмельницькводоканал» впродовж трьох тижнів водії підприємства привели автомобілі до робочого стану, зробили придатними для виконання бойових завдань. З бюджету міста на ремонт цієї техніки використали близько 50 тисяч гривень. Ще 13 тисяч бюджетних коштів члени виконкому виділили на укомплектування, заправку та доставку автомобілів у місто Черкаси, звідки вони вирушать на Схід.
«Техніка не нова, але перевірена. Я на такій служив водієм у армії. Знаю, що машини спроектовані добре і мають високу ступінь прохідності. Бажаю, щоби вони надійно працювали і наближали нашу перемогу в боротьбі з агресором. Хай вона слугує для потреб наших воїнів і захищає їх свою сталевою конструкцією. Тоді наша місія буде виконана. Це не остання допомога. Ще один автомобіль – паливоцистерна-автозаправник КАМАЗ, вже майже готовий і на наступному тижні також виїде в зону АТО. Всією громадою – хтось на передовій зі зброєю, хтось тут в тилу забезпечуємо необхідним наших хлопців», – сказав під час заходу Костянтин Чернилевський.
Хмельницький зробив ще один крок на допомогу захисникам Вітчизни
Водії КП «Хмельницькводоканал», які своїми руками відремонтували техніку і подарували їй друге життя, символічно передали ключі від автомобілів начальнику відділу забезпечення міського військового комісаріату Василю Кравцю.
Водії-ремонтники запевнили, що техніка не підведе, і за власним бажанням вирішили особисто доправити її до військових частин. Вже за декілька днів машини вирушать в АТО.
Керівник міста подякував хлопцям за мужність і патріотизм і запевнив, що це черговий, але не останній крок міської влади і хмельничан для допомоги захисникам України.
Також виконуючий обов’язки міського голови Костянтин Чернилевський разом із директором КП «Хмельницькводоканал» Віталієм Кавуном оглянули майстерні, де проводився ремонт машин, та обговорили нагальні питання роботи підприємства.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього