Хмельницький зустрів Героїв
Цими вихідними бійці сьомого мотопіхотного батальйону територіальної оборони повернулися додому зі сходу, де вони виконували свій військовий обов’язок із захисту цілісності та незалежності нашої держави. На залізничному вокзалі довгоочікуваних героїв із квітами, короваями та піснями зустрічали рідні, друзі, представники влади міста та області. Від Хмельницької міської ради та всіх хмельничан за мужність і патріотизм воїнам подякувала керуюча справами виконавчого комітету Людмила Черевченко.Хмельницький зустрів Героїв
Цими вихідними бійці сьомого мотопіхотного батальйону територіальної оборони повернулися додому зі сходу, де вони виконували свій військовий обов’язок із захисту цілісності та незалежності нашої держави. На залізничному вокзалі довгоочікуваних героїв із квітами, короваями та піснями зустрічали рідні, друзі, представники влади міста та області. Від Хмельницької міської ради та всіх хмельничан за мужність і патріотизм воїнам подякувала керуюча справами виконавчого комітету Людмила Черевченко.

На колію потяг прибув, прикрашений українськими прапорами. Із блакитно-жовтими символікою чекали на своїх героїв і хмельничани. Зійшовши з потяга та дотримуючись військової дисципліни, бійці 7-го мотопіхотного батальйону вишикувався на платформі.

Разом із Українським академічним козацьким ансамблем пісні і танцю \”Козаки Поділля\” Хмельницької обласної філармонії весь перон заспівав Гімн України.
Після цього зустрічаючі кинулись в обійми до своїх батьків, чоловіків та синів.

Хлопці кажуть: більшість із них повернулись додому іншими людьми. Війна на них вплинула по-різному. Але всі, у разі необхідності, готові і надалі захищати кордони держави.

Заступник командира батальйону Руслан Коновалов радіє теплій зустрічі своїх солдат і стверджує, що думки про постійну підтримку вдома дуже допомогли гідно нести службу.

Хмельницький зустрів ГероївХмельницький зустрів Героїв

Хмельницький зустрів Героїв

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього