Хмельницького фотографа Марину Макончук надихають подорожіХмельничан запрошують відвідати виставку фотографа Марини Макончук. Зі світлин на відвідувачів дивляться малюки та дівчата як з обкладинок глянцевих журналів.Хмельницького фотографа Марину Макончук надихають подорожі Хмельничан запрошують відвідати виставку фотографа Марини Макончук. Зі світлин на відвідувачів дивляться малюки та дівчата як з обкладинок глянцевих журналів.
– Я працюю з фотографією вже три роки. Полюбляю фотографувати fashion-фото, рекламне та сімейне фото, – каже фотограф Марина Макончук. – Натхнення черпаю з вражень від подорожей і від близьких людей.

На досвіді хмельничанки є участь у деяких фотоконкурсах. Але дівчина не збирається зупинятися на досягнутому і далі розвивається у фотомистецтві, братиме участь у майстер-класах в Україні та за її межами, виходитиме на европейський рівень.

Фотороботи Марини Макончук показують до 26 грудня у приміщенні кінотеатру «Мультиплекс» на другому поверсі торгівельного центру «Оазис».

Вхід вільний.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього