Хмельницького наркоділка засудили на 3 роки за продаж метадону Таке покарання отримав правопорушник, який крав метадон в лікарні та продавав наркоманам.Таке покарання отримав правопорушник, який крав метадон в лікарні та продавав наркоманам.

Працівники сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків лінійного відділу міліції на станції Хмельницький затримали 37-річного хмельничанин, якого затримали за збут особливо небезпечного наркотичного засобу метадону, обіг якого обмежено.

Чоловік приймав участь в програмі замісної підтримуючої терапії – це один із методів лікування наркозалежності. Замість того аби проходити повноцінний курс лікування, пацієнт примудрився ще й підзаробляти.

– Небезпечний товар наркозалежний отримував безкоштовно в диспансері. Хоча «ліки» призначалися лише для особистого вживання в лікувальній установі, йому вдавалося в ротовій порожнині виносити його за межі медичного закладу, – розповів начальник лінійного відділу міліції на станції Хмельницький Вадим Бобровський.

Щоб затримати чоловіка, правоохоронцям знадобилось провести дві оперативні закупки, після чого його взяли під варту.

В ході слідства з’ясувалося, що хмельничанин вже був п’ять разів судимий за крадіжки та зберігання наркотиків. У жовтні 2012 року звільнився з місць позбавлення волі. На утримані у чоловіка є малолітня дочка. Постійного місця роботи не мав, тому приторговуючи наркотиками, мав хоч деякий заробіток.

Кримінальне провадження за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України (незаконне зберігання та збут наркотичних засобів вчинений повторно) направлили до суду.

Суд, враховуючи пом’якшувальні обставини – визнання вини, важкі хвороби та щире каяття підсудного, призначив покарання у вигляді трьох років двох місяців позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна, крім житла.

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього