Хмельницького патрульного підозрюють у вживанні наркотиків
У Хмельницькому поліція затримала молодого чоловіка, якого підозрюють у вживанні наркотиичних засобів.Хмельницького патрульного підозрюють у вживанні наркотиків
У Хмельницькому поліція затримала молодого чоловіка, якого підозрюють у вживанні наркотичних засобів, повідомляє УНН.
На вимогу поліції чоловік показав таблетки від кашлю, які містять наркотичну речовину. На місце події прибуло два екіпажі патрульної поліції
Як встановили слідчі, молодик є працівником патрульної полії у місті Хмельницькому. На момент затримання він перебував не при виконанні службових обов’язків. Затриманий повідомив слідчим, що купив ліки без рецепта в одній з аптек міста.
За словами начальника управління патрульної поліції у місті Хмельницькому Олега Костенка, підозрюваний дійсно є інспектором патрульної поліції міста.
“Сьогодні він вихідний. Можливо, він хворіє. Буде проведено медогляд. Лише після цього ми можемо стверджувати, що інспектор патрульної поліції вживав чи не вживав наркотичні засоби”, — повідомив О.Костенко.
На разі проводяться слідчі дії та медичне обстеження підозрюваного. Відомості про подію внесені до журналу Єдиного обліку. У підозрюваного вилучено особисті речі та ліки, які направлено на експертизу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього