Хмельницького псевдоміліціонера засуджено до 3 років позбавлення волі
Хмельницькою місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення в суді у кримінальному провадженні стосовно 34-річного шахрая з м.Хмельницького.Хмельницького псевдоміліціонера засуджено до 3 років позбавлення волі
Хмельницькою місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення в суді у кримінальному провадженні стосовно 34-річного шахрая з м.Хмельницького.

Доведено, що він, уже маючи судимість за скоєння крадіжок і грабежів, вирішив згадати «старий промисел». У вересні минулого року, побачивши у перехожого мобільний телефон «Samsung», представився працівником міліції і наказав передати телефон та чек про покупку для підтвердження його придбання. При цьому «правоохоронець» запевнив хлопця, що після перевірки він зможе забрати телефон у відділі міліції. А коли потерпілий прийшов за своїм ґаджетом, то виявив обман.

Наступного дня псевдоміліціонер уже відкрито викрав у іншого громадянина мобільний телефон «Lenovo».

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Валерій Заяц, незважаючи на щире каяття обвинуваченого і добровільне повернення викраденого, суд визнав його винуватим у заволодінні чужим майном шляхом обману, вчиненому повторно (ч.2 ст.190 КК України), самовільному присвоєнні владних повноважень, поєднаному із заволодінням чужим майном (ч.1 ст.353 КК України) та відкритому викраденні чужого майна, вчиненому повторно (ч.2 ст.186 КК України).

Засудженому призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Нового начальника поліції Хмельниччини антикорупціонери підозрюють у незаконному збагаченні

Громадська організація “Центр протидії корупції” розпочала вивчення декларацій