Поки у свободівки Ганни Литвинюк проводять обшук, а її саму судять, її однопартійця Віктора Бурлика, так само учасника скандалу з побиттям губернатора Леоніда Пруса, шукають правоохоронці.

Хмельницького свободівця Бурлика оголосили у розшук – СабійПоки у свободівки Ганни Литвинюк проводять обшук, а її саму судять, її однопартійця Віктора Бурлика, так само учасника скандалу з побиттям губернатора Леоніда Пруса, шукають правоохоронці.
Про це повідомив народний депутат від «Свободи» Ігор Сабій.
Хмельницького свободівця Бурлика оголосили у розшук – Сабій

– Бурлик оголошений у всеукраїнський розшук, – заявив нардеп. – Про це мені вчора (5 липня – прим.авт.) стало відомо від правоохоронців.
Щоправда, уточнив – поки офіційних документів не має. Як зазначив Сабій, у разі підтвердження він подаватиме апеляцію.
– Де Віктор сьогодні, я не знаю, можливо, вдома. Контактів з ним наразі я не маю, останній раз ми спілкувалися ввечері другого числа, бо мене не було в Хмельницькому, я був на пленарному засіданні. Бурлик – це відома особа в місті, і він не рецидивіст. Він політик. І за законом про статус народного депутата міліція, якщо хоче задати їм запитання, мала мене повідомити. Але жодного офіційного повідомлення, навіть по телефону не було. І я буду це оскаржувати, – наголосив нардеп.
Інформацію щодо того, що Бурлика виключили зі «Свободи» Сабій заперечив.
– Він є членом «Свободи». Можливо, хтось десь недочув, або висловлює свої бажання, але і Бурлик, і Литвинюк залишаються членами всеукраїнського об’єднання «Свобода». Литвинюк я буду брати на поруки. Вона, як і Бурлик, є позаштатним моїм помічником-консультантом.
Нагадаємо, і Віктор Бурлик, і Ганна Литвинюк \”засвітилися\” на відео з сутичками у Хмельницькій облраді.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього