Хмельницькому "Електротрансу" заборонили купувати тролейбуси
Таке рішення прийняв Антимонопольний комітет України.Хмельницькому "Електротрансу" заборонили купувати тролейбуси
Антимонопольний комітет України (АМКУ) 20 вересня, розглянувши скаргу ТОВ «Науково-технічне підприємство СТГ Інженірінг» щодо порушення Хмельницьким комунальним підприємством «Електротранс» порядку проведення процедури закупівлі тролейбусів, виніс рішення, яким зобов’язав замовника відмінити процедуру закупівлі.

Таке рішення Комітету на своїй сторінці у Facebook оприлюднила державний уповноважений АМКУ Агія Загребельська.

Скаржник звернувся до колегії АМКУ 5 вересня 2016 року з зазначеною скаргою, у якій просив скасувати рішення про відхилення його тендерної пропозиції, визнати незаконним та скасувати протокол засідання комітету з конкурсних торгів замовника від 31 серпня 2016 року та допустити його тендерну пропозиції до аукціону.

Як повідомила Агія Загребельська, після розгляду цього питання колегія прийшла до висновку, що пропозиція скаржника була відхилена замовником неправомірно із зазначеної в протоколі підстави.

Також було встановлено, що тендерні пропозиції двох учасників (ТОВ «Укрпастех» та ДП АСЗ 1 ПАТ «АК «Богдан Моторс»), які були допущені до торгів, не відповідали вимогам документації конкурсних торгів.

«Не відхиливши тендерні пропозиції зазначених учасників, замовник порушив вимоги ч. 1 ст. 30 Закону «Про здійснення публічних закупівель», а не відмінивши процедуру, замовник порушив вимоги ч. 1 ст. 31 цього ж Закону. Крім того, застосувавши дискримінаційний підхід під час розгляду та оцінки тендерних пропозицій учасників, замовник порушив право скаржника на об’єктивний та неупереджений розгляд його пропозиції», — аргументувала рішення АМКУ Агія Загребельська.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього