Хмельницькому волонтеру Артему Харченко зібрали понад чверть мільйона гривень
Лише після виходу сюжету про Артемчика в інформаційному блоці ТСН на 1+1, на картку батьків було зараховано понад 195 тисяч гривень!Хмельницькому волонтеру Артему Харченко зібрали понад чверть мільйона гривень
Лише після виходу сюжету про Артемчика в інформаційному блоці ТСН на 1+1, на картку батьків було зараховано понад 195 тисяч гривень! Всього ж уже зібрано 268 тисяч гривень.
Витримавши тижневу паузу для вгамування ейфорії, емоцій та обговорень після неймовірного концерту 31 березня на підтримку онкохворого, юного благодійника Артема Харченка, Мистецька сотня \”Гайдамаки\” на правах організаторів концерту розповідає, дякує та підбиває підсумки дійства:
\”Отож, шановна громадо! Величезне всім спасибі і від нас, і від батьків, а головне – від самого Артемка за все!!! Ми звичайно ж сподівалися, але не очікували аж на таку активну реакцію! Зворушило до сліз те, що ви всі настільки прониклися чужою бідою і, згуртувавшись, внесли свою часточку для порятунку цієї світлої дитини!!! Хто чим: хто купівлею квитка, хто просто присутністю та добрим словом, а хто і допомогою в організації концерту…
БЕЗМЕЖНА подяка останнім, а саме: директору обласної філармонії Олександру Драгану за надану залу для проведення благодійного концерту; Вадиму Гайдамащуку за дуже значну знижку за використання світла та звуку, дякуємо ВСІМ журналістам, телеканалам і радіостанціям; ведучому Антону Довлатову за професійне ведення; депутату міської ради, начальнику управління культури та туризму, співаку Артему Ромасюкову за участь в концерті та в допомозі збору благодійних коштів; дякуємо дітворі, друзям – колегам Артема – Денису Кузнєцову та Христині Васильченко, котрі і своєю творчістю його підтримали; дякуємо художниці Наталі Степанюк та дизайнеру Володі Сідлецькому за надані чудові ексклюзивні лоти для аукціону (дві картини та дві ляльки ручної роботи), які з легкої руки ведучого отримали нових щасливих власників; дякуємо команді КВК \” Отдыхаем вместе\”, учасникам Ліги Сміху за додані роки життя від мега смішного гумору; відомим гуртам \”Мотор\’ролла\” та \” Станза\” за професійну музику та задоволення від їхньої творчості. Хлопці, щойно дізнавшись про благодійну мету заходу, одразу ж погодились взяти участь у концерті, піднявши його рейтинг Ц і в результаті ефективність! Особливій гості, пісні якої Артем часто виконує на благодійних концертах та для АТОшників, відомої рівненської співачки, волонтерки Христини Панасюк окреме СПАСИБІ. За чудові проникливі пісні, за далекий переїзд і підтримку юного колеги аж до самого кінця вечора. Вельми дякуємо творчій сотні \”Рух до перемоги\”, адже Артем Харченко є волонтером саме цієї організації, за участь в порятунку їхнього ж побратима.
ДЯКУЄМО ВСІМ!!! За допомогу і критику! Можливо, і не все було технічно ідеально, та все ж атмосфера концерту була…. важко словами передати… неперевершеною! Дух захоплювало… Люди ділились емоціями: \”…у залі витало щось таке зворушливе, чарівне та добре!!!\” Здебільшого заряджав усіх своєю енергією сам винуватець зустрічі Артем Харченко. Всебічно розвинений та дуже талановитий юний артист-волонтер. Не зважаючи на свій післяопераційний стан (за день до концерту Артема прооперували ) виходив на сцену багато разів. І сам, і з Христиною Панасюк. Сюрпризом для нього і для всіх стало несподіване запрошення гуртів виконати разом з ними на біс улюблені хіти. Це було неймовірно!!!
Три години поспіль ми усі, усі присутні купались в морі позитивних емоцій, які зараз так потрібні Артемчику, його батькам та і взагалі усім!!! Три години пісень, інструментальної музики, жартів, творчої поезії та спілкування заради однієї благодійної мети! Разом врятувати життя дитини!!! За три години концерту від продажу квитків, проведеного аукціону та скриньок – загалом ми зібрали 73 тисячі гривень. І це лише за один день. Скажемо більше, що від початку рекламної кампанії, розгорнутої нами з приводу благодійного концерту на підтримку життя Артема Харченка, а саме після виходу на місцеві екрани прес-конференції та виходу сюжету про Артемчика в інформаційному блоці ТСН на 1+1, на картку батьків зараховано більше 195 тисячі гривень!
Люди! Стоячи аплодуємо і дякуємо вам!!!!! Кошти й досі продовжують надходити. На банківську карту батьків, передаються особисто в руки, збираються на концертах в скриньки та під час \”Гайд-парку\” на Проскурівській! І це ще не все), на цьому ми не зупинимось!
Маємо на меті ще як мінімум три джерела, які принесуть чималу, потрібну суму для лікування онкохворої дитини. А які саме джерела і скільки коштів вдасться зібрати, ми наперед, звісно ж, не розповідатимемо (ну щоб не зурочити) Тримаймо навхрест пальці, щоб у нас все вийшло, а кулачки за Тьомку (саме зараз він проходить черговий курс хіміотерапії). Молімося Богу за його одужання і за мир на нашій Україні!!!!
Всім небайдужим, хто має можливість внести свою частку для порятунку юного волонтера нагадуємо координати: картковий рахунок Приватбанку. 5168 7572 7444 7731 Харченко В.В. тел. мами Наталії Вікторівни: 097 0658502\”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього