Хмельницькою прокуратурою попереджено незаконне виселення мешканців гуртожитку
За активної позиції органів прокуратури Хмельницької області не допущено порушення прав більше 30 мешканців двоповерхового гуртожитку, загальною площею понад 600 кв. метрів, розташованого у приміському селі неподалік обласного центру.Хмельницькою прокуратурою попереджено незаконне виселення мешканців гуртожитку
За активної позиції органів прокуратури Хмельницької області не допущено порушення прав більше 30 мешканців двоповерхового гуртожитку, загальною площею понад 600 кв. метрів, розташованого у приміському селі неподалік обласного центру.
Хмельницьким окружним адміністративним судом задоволено позов прокурора Хмельницького району, пред’явлений в інтересах сільської ради та жителів згадуваного гуртожитку, до державного реєстратора Хмельницької РДА і районного кооперативно-державного міжгосподарського будівельно-монтажного об’єднання „Райагробуд”. Таким чином визнано незаконними дії державного реєстратора при внесенні змін до установчих документів „Райагробуду”, де це об’єднання неправомірно було визначено правонаступником державного підприємства, якому й належав раніше гуртожиток.
З’ясувалось, що саме встановлення за об’єднанням „Райагробуд” правонаступництва ставало підставою для його неодноразових звернень до суду з питань визнання права власності на гуртожиток та виселення мешканців. Однак у задоволенні цих позовних вимог судом відмовлено.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього