Хмельницьку АЕС добудують без Росії
Верховна Рада підтримала законопроект про припинення дії угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом Російської Федерації про співробітництво у будівництві енергоблоків №3 та 4 Хмельницької АЕС.Хмельницьку АЕС добудують без Росії
Верховна Рада підтримала законопроект про припинення дії угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом Російської Федерації про співробітництво у будівництві енергоблоків №3 та 4 Хмельницької АЕС.

Як передає кореспондент агентства \”Інтерфакс-Україна\”, на ранковому засіданні в середу за відповідний закон проголосували 234 парламентарі.

За словами заступника міністра енергетики та вугільної промисловості Олександра Светеліка, це рішення необхідно було ухвалити, оскільки Росія не виконує своїх зобов\’язань за цією угодою.

Він нагадав, що ця угода була підписана урядами України та Росії 9 червня 2010 р. і ратифікована Верховною Радою 12 січня 2011 р.

Також парламентарі 230 голосами підтримали закон про визнання таким, що втратив чинність, закону України \”Про розміщення, проектування та будівництво енергоблоків №3 і №4 Хмельницької АЕС\”.

Як повідомлялося, 8 липня Кабмін на своєму засіданні вирішив внести до ВР пропозицію про денонсацію угоди з Росією щодо добудови блоків №3, 4 Хмельницької АЕС.

Влада України раніше заявляла про намір відмовитися від співпраці з РФ при будівництві двох енергоблоків Хмельницької АЕС. Прем\’єр-міністр Арсеній Яценюк у жовтні 2014 року поставив НАЕК \”Енергоатом\” завдання прискорити завершення будівництва енергоблоків Хмельницької АЕС з європейськими партнерами.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього