Хмельницьку АЕС перевіряють на пожежну безпеку
На Хмельницькій АЕС 14 – 19 липня 2014 року проводиться планова перевірка з пожежної безпеки фахівцями ДП НАЕК «Енергоатом». Мета перевірки «Дотримання та виконання встановлених законодавством вимог у сфері пожежної безпеки».Хмельницьку АЕС перевіряють на пожежну безпеку
На Хмельницькій АЕС 14 – 19 липня 2014 року проводиться планова перевірка з пожежної безпеки фахівцями ДП НАЕК «Енергоатом». Мета перевірки «Дотримання та виконання встановлених законодавством вимог у сфері пожежної безпеки».
Комісія у складі представників НАЕК «Енергоатом» та служби відомчого нагляду і пожежної безпеки (СВНіПБ) працює у цехах та виробничих підрозділах атомної станції безпосередньо на робочих місцях .
Особлива увага при перевірці приділяється нарядно-допускній системі при проведенні вогневих робіт. Комісія проводить огляд пожежних кран-комплектів, перевіряє масло-наповнене обладнання, оглядає кабельні споруди, проходження персоналом АЕС протипожежних інструктажів, в тому числі і позапланових.
Об\’єкти Хмельницької АЕС охороняються державною пожежно-рятувальною частиною №7 із загальною кількістю особового складу 134 чоловік. На озброєнні ДПРЧ-7 знаходяться 24 одиниці техніки, у тому числі: 11 – основних пожежних автомобілів,10 – спеціальних пожежних автомобілів, 3 – допоміжних автомобіля.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього