Хмельницьку молодь навчали як запобігти розповсюдженню смертельної хвороби
Як запобігти розповсюдженню смертельної хвороби – навчали хмельничанХмельницьку молодь навчали як запобігти розповсюдженню смертельної хвороби
Як запобігти розповсюдженню смертельної хвороби – навчали хмельничан.
Чума 21 століття продовжує прогресувати. Першого грудня Україна та вся світова спільнота відзначає день боротьби із цією невиліковною хворобою, яка за даними експертів переросла масштаби епідемії.
Більше 20 років тому світ вперше дізнався про таку хворобу як СНІД. За чверть століття ця інфекція розійшлась по всій земній кулі. Від смертельної хвороби вже за такий короткий термін померло майже 25 мільйонів людей. На жаль, цей вірус не оминув і Україну, за даними експертів наша країна посідає перше місце в Європі за темпами поширення інфекції.

Сьогодні на території області зафіксовано більше 2 тисяч людей, яким поставлено цей страшний діагноз. На жаль, необізнаність громадськості та байдужість не покращують ситуації. Тому інформація, як уникнути цієї невиліковної недуги допоможе викорінити її. Молодь – це основна верства населення, яка найбільше підпадає під ураження. Як не захворіти та недопустити її розповсюдження навчали Хмельницьку молодь.
Метою проведення акції було й те, що непотрібно цуратись людей, які мають позитивний статус, та піклуватись про них. Велика частина з числа інфікованих – це діти, саме їм підтримка і турбота потрібна в першу чергу.
Інформований значить озброєний. Тільки від кожного з нас залежить майбутнє і кожному вирішувати, яким воно буде.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього