Хмельниччина одна із найкорумпованіших областей України
Найбільш корумпованими виявилися державними органи в Одеській, Запорізькій та Хмельницькій областях. Представники українського бізнесу заявляють, що корупція в державних органах України в 2015 році залишилася незмінною.Хмельниччина одна із найкорумпованіших областей України
Найбільш корумпованими виявилися державними органи в Одеській, Запорізькій та Хмельницькій областях. Представники українського бізнесу заявляють, що корупція в державних органах України в 2015 році залишилася незмінною.

Про це свідчить результат соціологічного дослідження «Рівень сприйняття корупції бізнесом», в ході якого було опитано 2 741 керівників українського бізнесу.

«Опитування проводилося серед керівників українських підприємств в лютому-березні 2015 р. і було покликане виявити комплексну картину реального стану справ з корупцією в Україні після подій Революції Гідності. За результатами дослідження 57,2% опитаних вважають, що ситуація з корупцією за останні півроку залишилася незмінною, 27,7% відповіли, що ситуація погіршилася, 15,1% респондентів відзначають поліпшення ситуації», – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що найбільш корумпованими виявилися державні органи в Одеській, Запорізькій та Хмельницькій областях. Найменше корупції зафіксовано у Волинській, Закарпатській і Полтавській областях. У всіх інших регіонах керівники підприємств відзначають погіршення ситуації з корупцією.

«Представники бізнесу, які стикалися з корупцією протягом останнього півріччя визначили найбільш корумпованими такі державні органи: податкова служба (25%); агентство земельних ресурсів (7,1%); Державна автомобільна інспекція (5,1%); митниця (4%); МВС (4%); обласні адміністрації (3,7%); прокуратура (3,3%); міліція (3,2%); санітарно-епідеміологічна служба (2,9%); Державна реєстраційна служба (2,8%); суди (2,8%); пожежна служба (2,5%); медичні установи (1,7%); Державна архітектурна будівельна інспекція (1,6%); міськвиконкоми (1,4%)», – наголошується в повідомленні.

Як повідомляє УкрМедіа, опитування проводилося шляхом телефонних інтерв\’ю з керівниками підприємств, які відбиралися випадковим чином. Максимальна похибка для загальної опитаної вибірки (з ймовірністю 90%) – 1,9%.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього