Хмельницьку ОДА очолить Олександр Корнійчук
Нового очільника області представив перший заступник Глави Адміністрації Президента України.Хмельницьку ОДА очолить Олександр Корнійчук
Сьогодні Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Віталій Ковальчук представив активу Хмельницької області нового очільника області.
За словами Віталія Ковальчука, головними критеріями оцінки роботи нового голови облдержадміністрації будуть залучені в економіку області інвестиції та соціальне забезпечення воїнів АТО, повідомляє НГП.

Представлення нового голови ОДА відбулося не без інцидентів. Під час вручення посвідчення громадські активісти Сергій Скоробагатий і Алім Міщук хотіли прорватися до трибуни, але їх зупинили охоронці. Заступник голови адміністрації Президента пообіцяв поспілкуватися з ними після публічного заходу і вислухати усі претензії, повідомляє ВСІМ. До слова, хмельницька Рада Майдану не бачить у кріслі голови ОДА Корнійчука.
На представлення нового керівника приїхали також народні депутати від Хмельниччини – Роман Мацола та Андрій Шинькович.

Після того, як представлення вже відбулося, представники Ради Майдану, обурені тим, що їм не дали слова та тим, що на представлення не приїхав особисто Президент, заблокували вихід з сесійної зали та почали кричати \”Ганьба!\”.

Довідка: Олександр Корнійчук народився 30 травня 1973 року у Старокостянтинові Хмельницької області.
У 1994 році закінчив Кам’янець-Подільське вище військово-інженерне командне училище імені маршала інженерних військ Харченка В. К. за спеціальністю командна тактична інженерна військ, здобув вищу освіту та отримав кваліфікацію спеціаліста інженера з експлуатації машин інженерного озброєння.
У 2012 році був обраний народним депутатом України VII скликання за виборчими списками партії “Удар”.
Наразі очолює Хмельницьку обласну організацію політичної партії “Громадський рух “Народний контроль”.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко 18 грудня 2015 року звільнив з поста голови Хмельницької облдержадміністрації Михайла Загородного, оскільки 27 листопада його було обрано головою Хмельницької обласної ради. Відтоді обов’язки голови ОДА виконував перший заступник Василь Процюк.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього