"Хмельницькводоканал" розпочав ремонт стоків біля Вінницького магазину
Цими днями розпочалися роботи по заміні 48 метрів зношених бетонних каналізаційних мереж на нові поліетиленові труби діаметром 630 мм по Старокостянтинівському шосе."Хмельницькводоканал" розпочав ремонт стоків біля Вінницького магазину
Цими днями розпочалися роботи по заміні 48 метрів зношених бетонних каналізаційних мереж на нові поліетиленові труби діаметром 630 мм по Старокостянтинівському шосе.
\”Після минулорічної грудневої аварії ми включили у план роботи на 2014 рік заміну цього трубопроводу. Лише нещодавно було виділено кошти для того, щоб ми могли замінити труби, тому зараз почалися безпосередні роботи на цій аварійній ділянці\”, – розповідає начальник каналізаційного господарства МКП “Хмельницькводоканал” Олег Тимчур.
Перевага поліетиленових труб над залізобетонними в тому, що вони не піддаються газовій корозії і всередині мають гладку поверхню. Окрім того, такі труби більш еластичні , за рахунок чого можуть уникнути застою каналізаційних стоків та забезпечити швидку їх проходження по мережах та не руйнуються під час експуатації. Термін експлуатації таких труб складає не менше 80 років.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього