"Хмельницькводоканал" встановлює нові енергозберігаючі насоси
Кінець року виявився напруженим для колективу МКП \”Хмельницькводоканал\”: ми вже повідомляли про активізацію ремонтних робіт на підприємстві. На черзі ще одне нагальне питання – встановити до нового року три сучасних енергозберігаючих насосних агрегата: на водопровідно-насосну станцію-7, що на вулиці Комунарів, водопровідно-насосну станцію-9 — на Проспекті Миру та водопровідно-насосну станцію-10, що знаходиться в селі Чернелівка Красилівського району."Хмельницькводоканал" встановлює нові енергозберігаючі насоси
Кінець року виявився напруженим для колективу МКП \”Хмельницькводоканал\”: ми вже повідомляли проактивізацію ремонтних робіт на підприємстві. На черзі ще одне нагальне питання – встановити до нового року три сучасних енергозберігаючих насосних агрегата: на водопровідно-насосну станцію-7, що на вулиці Комунарів, водопровідно-насосну станцію-9 — на Проспекті Миру та водопровідно-насосну станцію-10, що знаходиться в селі Чернелівка Красилівського району.
З їх запровадженням МКП \”Хмельницькводоканал\” скоротить споживання електричної енергії, не знижуючи ефективність в роботі водопровідно-насосних та каналізаційно-насосних станцій.
Варто зазначити, що МКП \”Хмельницькводоканал\” за рахунок запровадження енергозберігаючого устаткування скоротив споживання електроенергії з 32,638 тис. кВт електроенергії у 2010 році до 26,789 тис. кВт. електроенергії у 2014.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього