Хмельницькій автосанітарній роті передали з Волині дві карети швидкої допомоги
З Волині в зону проведення антитерористичної операції поїхали дві карети швидкої допомоги. Вони служитимуть Хмельницькій автосанітарній роті в/ч В2581, завданням якої є рятування поранених в Донецькій та Луганській областях.Хмельницькій автосанітарній роті передали з Волині дві карети швидкої допомоги
З Волині в зону проведення антитерористичної операції поїхали дві карети швидкої допомоги. Вони служитимуть Хмельницькій автосанітарній роті в/ч В2581, завданням якої є рятування поранених в Донецькій та Луганській областях. Під час виконання службових обов’язків військовослужбовці цієї частини втратили три санітарних автомобілі. Про це повідомляє інформаційне агентство “Волинські новини”.

Допомогти з автомобілями їм вирішили в Луцьку. Комунальний заклад «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» передав військовим машини ГАЗ 2705 та TOYOTAHIACE, які перебували на балансі медзакладу та потребували списання.

Хмельницькій автосанітарній роті передали з Волині дві карети швидкої допомоги

Врятувати списані автівки вирішили в Благодійному фонді «Волинь-2014». Благодійники оплатили ремонт «швидких», а на колеса їх поставив лучанин Володимир Таранюк з колегами автотехніками. 2 лютого машини вирушили в зону АТО, де служитимуть медикам та допоможуть врятувати не одне життя українських військових.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього