Хмельницькій громаді повернули у власність будівлю у центрі містаРівненським апеляційним господарським судом залишено в силі рішення господарського суду Хмельницької області, яким задоволено вимоги прокуратури м.Хмельницького та скасовано державну реєстрацію права власності на триповерхову будівлю їдальні у центрі міста.Хмельницькій громаді повернули у власність будівлю у центрі містаРівненським апеляційним господарським судом залишено в силі рішення господарського суду Хмельницької області, яким задоволено вимоги прокуратури м.Хмельницького та скасовано державну реєстрацію права власності на триповерхову будівлю їдальні у центрі міста.
Як зазначалось раніше, виконавчим комітетом міської ради було прийнято незаконне рішення, на підставі якого право власності на цю будівлю, площею майже 850 кв. метрів та ринковою вартістю понад 9 млн. гривень, зареєстровано за Федерацією професійних спілок області. Таким чином завдано істотної шкоди інтересам територіальної громади.

За результатами судового розгляду позову прокуратури рішення виконкому визнано недійсним, а право власності на зазначене приміщення визнано за громадою міста.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього