У Вінниці представники ОБСЄ та МВС України провели тренінг для керівників міськрайорганів міліції з удосконалення взаємодії між правоохоронцями та засобами масової інформації.

У навчаннях обмінювалися досвідом співпраці з мас-медіа представники Вінницької, Кіровоградської та Хмельницької областей.Хмельницькі міліціонери вдосконалювали навички роботи зі ЗМІТренінг відбувся в рамках спільного проекту ОБСЄ та МВС України «Подальше сприяння вдосконаленню практики взаємодії між правоохоронними органами України і працівниками ЗМІ\”, який стартував у 2012 році для підрозділів зв\’язків з громадськістю. Цьогоріч в багатьох регіонах України навчання проводяться з керівниками різних рівнів органів внутрішніх справ.
Під час тренінгу своїм досвідом з міліціонерами поділилися медіа-тренер Зоя Казанжи, медіа-юрист Людмила Опришко та керівник телестудії УЗГ МВС України Яна Холодна. Для учасників тренінгу провели курс лекцій з покращення взаємодії з журналістами, які базувалися на позитивному міжнародному досвіді з врахуванням особливостей українського законодавства.

Керівники міськрайонних відділів міліції, яким доводиться часто спілкуватися з пресою, мали змогу під час практичних занять вдосконалити свої навики, краще зрозуміти роботу журналістів, розширити знання у сфері законодавства, що регламентує взаємодію міліцію з представниками ЗМІ.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього