Незабаром у Хмельницькому планують провести бізнес-форум «Україна – країна підприємців». На ньому будуть не лише обговорювати, зокрема і з представниками влади, проблеми малого та середнього бізнесу, але й презентують широкому загалу нову програму для розвитку бізнесу «Країна підприємців».

Подібний форум нещодавно уже відбувся у Києві та об’єднав понад 500 молодих підприємців і тих, хто тільки мріє про власну справу. Крім виступів представників влади і міжнародних організацій, надихаючих історій успіху молодих українських підприємців, учасники форуму отримали з перших рук корисні інструменти для спрощення операційної діяльності, індивідуальні консультації від фахівців з реєстрації підприємств, бухгалтерського обліку, податкової звітності, юридичного супроводу діяльності, франчайзингу, електронної комерції. Тепер такий форум «помандрує» Україною.

«В Україні в найкоротші терміни повинні бути створені найсприятливіші умови для роботи приватних підприємців, малого бізнесу, оскільки саме цей сектор економіки сьогодні є ключовим для української економіки, і його розвиток – важливе питання національної безпеки», – заявив голова правління ПриватБанку Олександр Дубілет під час виступу на форумі у Києві .

За словами банкіра, для чиновників, уряду та місцевих органів влади показник створених робочих місць повинен у найближчому майбутньому стати основною оцінкою якості їх роботи.

Президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах, який виступив організатором форуму, зазначив, що сьогодні в Україні себе вважають середнім класом тільки 1% населення, у той час як у Польщі середній клас підприємців становить понад 40%.

«Поки в інших базових галузях криза, держава повинна розглядати розвиток самозайнятості, малого та середнього бізнесу як свою стратегію, адже це нові робочі місця, зростання платоспроможності населення, формування середнього класу. Українське суспільство до цього готове: понад 60% молоді хотіли б відкрити власну справу. Але вони сьогодні воліють виїхати за кордон. Якщо цю тенденцію не буде змінено, в країні, крім пенсіонерів і держслужбовців нікого не залишиться», – заявив Анатолій Кінах.

Для подолання цієї негативної тенденції під час форуму було оголошено про запуск в Україні нової програми підтримки малого бізнесу від ПриватБанку «Країна підприємців», яка за фінансування в 20 млрд грн на найближчі роки може сприяти створенню близько 1 млн робочих місць. Як відзначили розробники проекту, тільки за перші шість місяців роботи порталу «КУБ» українські підприємці отримали від інвесторів на фінансування старту або розвиток власного бізнесу понад 1,5 млрд грн, що дозволило створити 71 тис. нових робочих місць. На Хмельниччині новим проектом ПриватБанку вже скористалися 68 підприємців, які залучили кошти на розвиток свого бізнесу.

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього