Черговий скандал розгорається навколо телеканалу “Інтер” і програми “Орел і Решка”. Обурення у користувачів соцмереж викликало фото ведучої програми Лесі Нікітюк із сережками у вигляді двоголового орла.

“У вас в голові щось є? Просто цікаво”, – написала Анна Світла, яка першою звернула увагу на провокаційне фото.

На звинувачення у соцмережах відповіла сама Нікітюк. За словами ведучої, фото належить до 2011 року, а зйомки проходили в Петербурзі: “Зйомки програми в Петербурзі. 2011 рік. Одягав стиліст. У мене все”, – написала вона.

Та користувачі соцмереж на цьому не спинилися. Вони звернули увагу на те, що у анонсі програми з Лесею Нікітюк територія України віднесена до Російської федерації

Тарас Грицевич А це той самий стиліст малював? Також в 2011-му? Сторінка з анонсом випуску 08.01.2017 року. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ГЛОБУС і знайдіть там Україну. Знайшли? От і я не знаходжу. Є тільки RUSSIA по самі Карпати! А що ще чекати, коли продаєшся ворогу?…

Леся Нікітюк народилася в Хмельницькому. Мама і батько — робітники ВАТ «Укрелектроапарат».  . Під час навчання у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії дівчина була учасником команди КВН «Торнадо Люкс». Постановка «Галя я в маршрутці» зібрала більш ніж 4 200 000 переглядів на YouTube.

У 2009 році Леся в компанії зі своєю близькою подругою Ольгою Панасенко почала виступати в «Бігуді шоу». Через два роки двоє талановитих дівчат взяли участь у шоу «Розсміши коміка». Їм вдалося розсмішити гумористів на 50 000, а потім ще на 20 000 грн. У російській передачі «Розсміши коміка« вони заробили 250 000 рублів.

У 2012 Леся стає ведучою провідної пізнавальної телепередачі про подорожі «Орел і решка».

Залиште коментар

Також по темі

Хмельничанка Валевська ходить на заходи майже гола та навчить розкутості бажаючих

Хоча співачку з Хмельницького Наталію Валевську останнім часом