[ File # csp2871160, License # 2360003 ] Licensed through http://www.canstockphoto.com in accordance with the End User License Agreement (http://www.canstockphoto.com/legal.php) (c) Can Stock Photo Inc. / AlexKalina

Ціни на квартири вторинного ринку у лютому знизилися в середньому на 5-10% у порівнянні з минулим роком. А от ціни на житло первинного ринку зросли в середньому на 10%. Попит у покупців на квартири залишається стабільним. Про це розповів порталу “Domik.ua” агент з продажу нерухомості Костянтин Алексійчук.

За словами ріелтора, у пріоритеті в покупців житла – недорогі одно- та двокімнатні квартири у новобудовах економкласу, що обумовлено комфортнішими умовами проживання у новому будинку, аніж у будівлях старого житлового фонду. Покупці не надають переваги трикімнатним оселям у зв’язку з високими тарифами ЖКГ.

За даними агентств нерухомості Хмельницького, найчастіше клієнти надають перевагу купувати квартири у ціновому діапазоні від 10 до 20 тисяч доларів. Серед головних вимог покупців до житла, яке вони купують, ріелтори називають: якісний ремонт, середній поверх, наявність паркомісць поблизу дому, розвинена інфраструктура, зручна транспортна розв’язка.

За словами Костянтина Алексійчука, при продажі житлової нерухомості власники квартир готові до торгу. Період продажу залежить від заявленої ціни на житло. Так, якщо ціна відповідає ринковій, термін продажу може скласти тиждень. Середній період продажу квартири у Хмельницькому – від одного до півтора місяці. Якщо житло не було куплене за цей період, продаж може тривати близько року.

У лютому найчастіше клієнти цікавилися квартирами, розташованими у центральній частині міста, та на вулицях Зарічанській, Козачій, Прибузькій та Тернопільській.

Джерело: domik.ua

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього