Про черговий випадок невідповідної поведінки водія маршрутки повідомила пасажирка, що їхала маршрутом №40:  “Сьогодні о 15:20 в маршрутці 40 що прямувала у Ружичну на зупинці Поліклініка заходила старенька бабуся водій як побачив її, оскаженів почав кричати, вона ще не зайшла, а він почав їхати, вона ледь не випала з маршрутки…..але якось вона все таки залізла…кричав до неї різні негарні слова, і то так кричав, що я думала, що оглухну. Звертався на ти, а бабулі тій років 80, почав різко їхати, що на ногах було неможливо втриматись.Ніхто не заступався…..я не витримала і дала йому 3.50 за ню, а він ще і на мене почав кричати (гроші не взяв,  сварилась я з ним довго) і не закрив рот до тих пір, поки я не сказала, що напишу на нього заяву і позвоню у Хмельницькі таксі…. аж тоді він закрив рот. Коли я вийшла на своїй зупинці, він так тікав, що навіть людей не забрав, хоча маршрутка була майже пуста. Шановні, я розумію те, що на пенсії вже можна сидіти дома і т.д, але де мораль і повага….???  Якщо хтось знає як правильно зробити щоб покарати водія за нечемність….”  – подібні випадки регулярно обговорюються у групі PROSKURIV (Хмельницький)

Але реакції з боку міської влади, що розподіляє маршрути досі не було. Чиновники мерії можуть з’ясувати хто саме керував маршруткою – адже мають повний розклад, який затвердили перевізнику – повідомив ПОДІЛЬСЬКА.інфо один з перевізників

2 Comments

  1. Це питання упущене або договорились. Тариф підняли височенний, якість обслуговування ніяка. Ввечері після 20 години багато маршруток не їдуть. Якщо тариф підняли, чому ввечері не їздять?

  2. Полностью Вас поддерживаю . На права людей сейчас никто не обращает внимания .Набивают карманы потолще и всё а за качеством не следят. У меня была ситуация – Переходила дорогу в час пик (18-00)после работы на зелёный свет у меня за спиной на бешеной скорости пронёсся 39 маршрут Входил в поворот даже ни снизил скорость Забыла сказать я в положении Страшно было подумать а вдруг подвернула ногу или ещё что-нибудь и не успела вскочить на бордюр что было бы Я даже не заметила тогда откуда он нарисовался тоесть ясно что скорость была не маленькая. Записала номера нашла мобильный директора этого предприятия и что позвонила культурно хотела пообщатся предупредить на что меня послали и кинули трубку Вывод в след.раз ни дай бог конечно наказывать надо сразу вызываем полицию, доганяем, снимаем с маршрута, срываем рабочий день а по-другому с этим хамлом никак. И не так давно ехала в 27 маршруте пару остановок, маршрутка настолько прокурена от сидушек до поручней , сочувствую тем людям которые ехали дальше, в такой маршрутке не только туберкулёз можно подхватить… я еле доехала до нужной мне остановки . Пока мы все будем молчать с нами и будут так обращаться . А ведь это наше здоровье, наши нервы, и мы хотим в Европу. Куда !!!!!!!!!!!!!!!!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього