Хмельницька поліція похвалилася, що заблокувала роботу кар’єру та арештувала граніт

Співробітники Управління захисту економіки в Хмельницькій області Нацполіції, слідчого відділу обласної поліції та місцевої прокуратури похвалися, що знайшли 15 тисяч тонн видобутого граніту. За словами правоохоронців граніт не встигло реалізувати підприємство, що не продовжило акту про надання гірничого відводу (спеціальний дозвіл, що видається на користування надрами)

Загальну вартість корисних копалин подіція оцінила майже в 3 мільйони гривень. Поліція вилучила фінансово-господарську документацію повністю заблокувавши работу підприємства і хоче накласти арешт на виявлений граніт.

Оперативники встановили, що підприємство в супереч нормам законодавства здійснює промислове видобування корисних копалин – граніт, хоча акт про надання гірничого відводу не подовжило: “В межах провадження поліцейські з’ясували, що підприємство без подовження акту про надання гірничого відводу займалися видобувною діяльністю”. Отримавши ухвали суду на проведення обшуків, поліцейські виїхали за місцем знаходження адміністративних та виробничих приміщень.

Нагадаємо, в області постійно виникають конфлікти навколо кар’єрів. Підприємства нерідко стикаються з проблемами при продовженні актів про надання гірничого відводу, що практично паралізує їх діяльність

Залишити відповідь