Хмельницьке обласне територіальне відділення антимонопольного комітету України розпочало розгляд справи щодо одночасного підвищення тарифу на проїзд на автобусних маршрутах загального користування. Про це повідомили у прес-службі відомства.

“До Відділення надійшли звернення громадян Хмельницької області щодо підняття з 1 грудня 2016 року тарифу на проїзд на автобусних маршрутах загального користування приміського сполучення.

В ході збору та аналізу інформації було встановлено, що підвищення тарифу на проїзд на автобусних маршрутах загального користування приміського сполучення перевізниками здійснювалось одночасно.

Дії перевізників, що полягають у одночасному підвищенні тарифу на проїзд, містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій суб’єктів господарювання.

На даний час триває збір доказів у справі та проводиться аналіз наявності економічних підстав для зростання вартості”, – йдеться у повідомленні хмельницьких антимонопольників.

Нагадаємо, автоперевізники, що здійснюють перевезення на приміських маршрутах, зокрема, Хмельницького району, з 1 грудня вирішили самостійно підвищити вартість проїзду. У касах автостанцій пояснити людям таке підвищення не змогли, почилаючись на те, що перевізники вирішили підняти ціну за проїзд самостійно, оскільки закон дозволяє їм це зробити, не звертаючись до жодних владних структур, як було раніше. Це неабияк обурило людей, особливо тих, яких майже щодня потрібно добиратися з навколишніх сіл на роботу до обласного центру.

Про це також читайте у матеріалі Хмельничани платитимуть за проїзд у приміському транспорті на 25% більше

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього