Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області підозрює посадовців управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради і осіб двох підрядних фірм у розтраті бюджетних коштів.

Про це свідчить ухвала Хмельницького міськрайонного суду від 15 вересня, передає сайт “Незалежний громадський портал”.

У ній зазначено, що протягом 2016-2017 років посадовці ЖКГ за попередньою змовою з групою осіб посадовими особами ПП «Будмаксплюс» (Житомир) та ТОВ «Будмаксплюс» (Хмельницький) провели фіктивні фінансово-господарські операції на ремонті дорожнього покриття у Хмельницькому. За версією поліції, це стосується ремонтів вулиць Кутузова, Прибузької, Вишневої, Довженка-Сосюри та вул. Центральної у мікрорайоні «Дивокрай».

За цими фактами поліція розслідує кримінальне правопорушення за ч. 3 ст. 191 КК України (“Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем”). Суд надав правоохоронцям тимчасовий доступ з можливістю вилучення до договорів дорожних закупівель, які зберігаються в міському управлінні ЖКГ. Слідчі також мають намір призначити судово-бухгалтерські, почеркознавчі, техніко-криміналістичні експертизи і провести допити необхідних осіб.

За даними сайту ProZorro, у 2016 році ПП «Будмаксплюс» натендерило близько 3 млн. грн на хмельницьких дорогах. ТОВ «Будмаксплюс» у 2017 році уклало договорів на понад 10 млн. грн на ремонт вулиць і прибудинкових територій Хмельницького.

За інформацією бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, житомирське ПП «Будмаксплюс» створено у травні 2008 року Ларисою Григорян. Жінка директорувала цим підприємством до лютого 2017 року. Розмір статутного капіталу становить 2 тис. грн.

Хмельницьке ТОВ «Будмаксплюс» зареєстровано у листопаді 2016 року. Співзасновницею виступила Лариса Григорян. З лютого 2017 року вона працює керівником фірми. Розмір статутного капіталу – 2 тис. грн.

За відомостями джерел “Незалежного громадського порталу”, 21 вересня правоохоронні органи провели обшуки в помешканнях теперішнього начальника управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради і одного з його заступників. Крім цього, було вилучено низку документації в управлінні ЖКГ, яка стосується дорожних тендерів.

Залиште коментар

Також по темі

Подарунок поліцейським: за півмільйона з бюджету Хмельницького купили авто

З казни міста управлінню поліції у Хмельницькому купили