Хмельницькі поліціянти встановлюють особу, яка повідомила про замінування готельно-ресторанного комплексу «Собкофф» 5 квітня. За словами головного поліціянта міста Валерія Онісьєва, у розмові звучав чоловічий голос. У той день із елітного закладу евакуювали близько 7 десятків людей. Та інформація про замінування не підтвердилася. За невдалу витівку «жартівнику» загрожує штраф, арешт або позбавлення волі.

“За цим фактом було відкрите кримінальне провадження – завідомо неправдиве повідомлення про загрозу життю і здоров’ю людей. На даний час особу не встановлено, про підозру не повідомлено, тривають слідчі дії. Тому на цьому етапі ми не можемо говорити, чи в нас є якісь підозрювані особи, чи немає”, – повідомила Катерина Шкуратова, речник Хмельницького відділу поліції.

Нагадаємо, 5 квітня у ресторані «Собкофф», який належить депутату Хмельницької міської ради Анатолію Собко, планувалася конференція «Українського вибору» – громадського руху, заснованого Віктором Медведчуком, кумом президента Російської Федерації Володимира Путіна. На заході був присутній заступник голови “Українського вибору” Василь Німченко, який також є народним депутатом від «Опозиційного блоку». Засідання колишнім «регіоналам» тоді перервали хмельницькі активісти та представники ВО «Свобода». Вони заявили, що захід – сепаратистський.

Джерело: “Поділля-Центр”

Залиште коментар

Також по темі

150 сільських бібліотек Хмельниччини отримали комп’ютери

Сільським бібліотекам Хмельниччини передали 300 комп’ютерів. За допомогою