Мстислав встиг відслужити у Кам'янці, але далі хмельницькі священники УАПЦ його не пустили

Хмельницькі автокефали знов без керівника. Протести хмльницьких священників УАПЦ проти призначення сканадальновідомого єпископа-гультія Мстислава (Гука) керуючим Хмельницькою єпархією примусили керівництво церкви відмінити рішення про призначення, що було прийняте на Архиєрейському Соборі УАПЦ 4 травня 2017 р.

«Наказ буде скасований, раз священики не дали згоду – у них у Хмельницькому були збори і вони прийняли таке рішення», – розповів Предстоятель УАПЦ  Макарій (Малетич)

Виправдовуючі сумнівне призначення владика Макарій послався на те, що Мстислав має організаційний талант і міг відремонтувати історичні приміщення, що належать УАПЦ в області. Скоріш за все малося на увазі у приміщенні колишньої духовної консисторії на площі Вірменський ринок у Кам’янці-Подільському. Не зрозуміло, хто тепер займеться ремонтами, а митрополиту схоже не вдасться повернутися на керівні посади і його пообіцяли призначити в якийсь з монастирів:

«Був задум, що він має там відремонтувати історичні приміщення, які належать церкві. Але якщо духовенство його не прийняло, то владика Мстислав буде служити там, куди його призначить Собор. Треба буде призначити його до котрогось із монастирів», – зазначає владика Макарій (Малетич).

До слова, на Пасху владика Мстислав (Гук) служив у Кам’янці-Подільському. Також мав служіння на Дніпропетровщині.

Залиште коментар

Також по темі

Архієпископ Мстислав з УАПЦ, що тепер служить у Кам’янці-Подільському, продав монастир

Прихожанам подільских храмів УАПЦ треба уважно дивитися за