У Хмельницькому КП “Електротранс” не вистачає водіїв тролейбусів. Тож тим, хто працює, деколи доводиться відпрацьовувати понад норму, аби громадський транспорт у місті не зупинився. Утім, за понаднормову роботу водіям не доплачують. У комунальному підприємстві назріває бунт.  Хмельницькі тролебусники, не вдоволені умовами оплати праці, вимагають перегляду колективного трудового договору із врахуванням відпрацьованих понаднормових годин.

Керівник КП “Електротранс” Віктор Паламарчук каже, що не може оплачувати понаднормову роботу водіїв тролейбусів за подвійним тарифом. Наразі з ситуації вийшли таким чином, що водіям, які перепрацьовують більше годин, доплачують ще як сумісникам. На місяць це виходить близько 3 тисяч гривень.

-Якщо платити за подвійним тарифом, то доведеться ще збільшувати вартість проїзду у тролейбусі. Ми підняли наш тариф лише на 1 гривню, а невдоволення громади уже бачимо. На ще одне підняття тарифів на проїзд у комунальному транспорті влада не піде. А у нас інших доходів, аніж від перевезень, не має, – каже Віктор Паламарчук.

Поки хмельницьким тролейбусникам пообіцяли переглянути колективний трудовий договір і щось таки придумати. Але чи вдасться керівництву та працівникам “Електротрансу” знайти спільну мову, чи ситуація надалі загострюватиметься – покаже час.

Більше про тролейбусний бунт – у сюжеті телеканалу “Поділля-центр”.

Залиште коментар

Також по темі

150 сільських бібліотек Хмельниччини отримали комп’ютери

Сільським бібліотекам Хмельниччини передали 300 комп’ютерів. За допомогою