Апеляційний суд визнав невинним підполковника прикордонної служби Миколу Шпорта, якого звинувачували у керуванні автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Під час виголошення рішення суддя наголосила, що складений поліцейськими протокол правопорушення не може бути покладений в основу доведення вини чоловіка, адже він створений неналежним чином. Також поліцейські проводили затримання без запрошення двох свідків, що теж є порушенням. Отож, Апеляційний суд постановив визнати постанову суду першої інстанції недійсною та визнати Миколу Шпорта невинним у водінні автомобіля напідпитку.

Нагадаємо, 25 жовтня автомобіль Шпорта зупинили патрульні поліцейські. Причина була банальна – у водія не була увімкнена лампочка для підсвітки номерних знаків. Проте як тільки чоловік вийшов із-за керма, поліцейські помітили, що він був напідпитку. Проходити тест на вміст алкоголю у крові за допомогою «Драгера» прикордонник відмовився. Погодився проїхати з поліцейськими у медзаклад і пройти тест там. Проте як тільки чоловіка доставили у Хмельницький обласний наркодиспансер, він знову відмовився перевіряти вміст алкоголю у крові. Тоді правоохоронцям довелося везти його у міський відділ поліції.

Суд першої інстанції визнав Миколу Шпорта винним за частиною 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння). Проте чоловік не змирився з таким рішенням і вирішив подати апеляцію. Вчора відбулося слухання справи, а вже сьогодні суддя оголосила вирок.

Джерело: Актуально

 

Залиште коментар

Також по темі

За водіння у нетверезому стані в депутата від партії Ляшка на рік відібрали водійське посвідчення

За постановою Кам’янець-Подільського міськрайонного суду депутат із міста