Дві співробітниці Психологічної антикризової служби пошкодували, що погодилися виступити свідками у правопорушенні у поїзді Київ-Рахів.  Адже з їхніми особистими даними хмельницькі поліцейськи дали ознайомитися правопорушникм і ті телефонують свідкам і погрожують.

У Хмельницькому вчора, близько восьмої вечора години, через хуліганські дії поліцейські зняли трьох пасажирів. серед яких екс-міліціонер. Людмила Белопольська та Валерія Постриган звинувачають, що  поліцейські «злили» їхні особисті дані. У полліції кажуть, що просто дали порушникм ознайомитися з протоколами згідно закону

Ось повідомлення Людмили Белопольської:
В вагонів поїзда Київ- Рахів, в якому я і Valeriia Postrygan їдемо зараз, пьяні пасажири вчинили дебош, бігали по вагону, погрожуючи один одному ножем, голосно, нецензурно лаялись, лякали пасажирів. Вони не реагували на зауваження првідника і пасажирів поїзда. Начальник поїзда викликав поліцію, яка на станції Хмельницький прийшла до вагона. Поліцейські сказали, що для того, щоб зняти дебоширів з поїзда, треба щоб, як мінімум двое свідків, які погодяться підписати акт про правопорушення. В вагоні було повно людей, жінки, діти і багато чоловіків, які розуміли, що якщо не підписати цей папір, то ситуація може стати неконтролеваною. Але підписали цей документ тільки ми з Лерою. І не тому, що ми дурні, а тому, що в нас є активна громадянська позиція.
Дебоширів таки зняли з поїзда, а через дві години мені і Лері позвонили ці затримані з погрозами. Наші особисті данні затриманим розголосили поліцейські, які їх затримали. Доречі, один з дебоширів колишній міліціонер. Ми позвонили на “гарячу лінію “. В нас прийняли заяву про розголошення особистих данних і погрози. Але наші особисті данні, телефони і адреси, вже є у правопорушників.
Просимо допомоги і підтримки.

Залиште коментар

Також по темі

Мовно-гастрономічний скандал у Хмельницькому. В місцевому кафе клієнта відмовились обслуговувати українською мовою. У відповідь на обурення адміністрація кафе образила чоловіка ще раз

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив