Цього року більшість коштів, виділених на відпочинок та оздоровлення школярів області, витратять на придбання путівок в Карпати та на море. При цьому лише 30 % грошей піде на путівки у заклади оздоровлення та відпочинку, що діють на території області. Про це сказав сьогодні на розширеному засіданні колегії облдержадміністрації директор Департаменту освіти і науки ОДА Олег Фасоля, передає “Актуально”.

У минулому році, за словами чиновника, вартість оздоровлення однієї дитини коштувала у середньому 3400 гривень. Цього року вартість путівки в оздоровчий заклад значно зросте, але якою вона буде, поки не відомо

Загалом по області планується провести оздоровлення близько 37 тисяч дітей. Це приблизно 29 % від загальної чисельності дітей шкільного віку. Надання оздоровчо-відпочинкових послуг у літній період буде здійснюватися у 171-му закладі, серед яких 10 закладів оздоровлення та 161 заклад відпочинку.

Проте є і ряд проблем у «дитячо-оздоровчих» планах влади. Так, за останньою інформацією, наголосив Олег Іванович, по області не збільшуються, а навпаки зменшуються видатки на оздоровлення дітей у літній період. У деяких регіонах Хмельниччини виділяють на це дуже мало коштів, а в деяких не планують виділяти кошти на оздоровлення взагалі.

«Серйозну тривогу викликає факт невиділення коштів на забезпечення оздоровлення Волочиською районною державною адміністрацією, Дунаєвецькою селищною, Китайгородською ОТГ. Я розумію, що чисельність дітей на зазначених територіях не така й велика, проте і вони мають право на отримання послуг з оздоровлення та відпочинку. Ряд районних та об’єднаних територіальних громад запланували виділення мізерної суми на організацію та оздоровлення дітей. Так, Новоушицькою районною державною адміністрацією на оздоровчу компанію виділено 37,5 тисяч гривень, Деражнянською РДА – 40 тисяч гривень, Славутською РДА – 25 тисяч гривень», – сказав Олег Фасоля.

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницький привезли тропічну малярію з Цейлону. Хворий у обласній інфекційній

На початку липня  в Хмельницьку міську інфекційну лікарню