Аби нарешті зробити реальні кроки для порятунку комунального підприємства “Аеропорт-Хмельницький”, депутати обласної ради під час засідання робочої групи розробили низку першочергових заходів, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу обласної ради.

На думку народних обранців, передусім потрібно визначитись із ціною на ремонт світло-сигнальної системи летовища та дізнатись про стан її трансформаторів, перевірити умови відновлення складу паливно-мастильних матеріалів, а також обстежити системи водопостачання та стоків.

Більше того, члени робочої групи вирішили запросити на своє наступне засідання інвесторів з Китаю, аби почути тїхні пропозиції про можливу співпрацю.

Крім того, обласна рада планує звернутися і до всіх авіакомпаній, що літають теренами України, аби налагодити з ними партнерські стосунки.

Не зайвим депутати вважають і входження комунального підприємства до регіональної програми підвищення енергоефективності Хмекльниччини на 2017-2021 роки.

А до наступної сесії парламенту краю рятівники аеропорту підготують відеопрезентацію з побудови на його теренах митних терміналів.

Нагадаємо, губернатор Хмельниччини провів зустріч з китайськими інвесторами задля відновлення летовища.

Depo.Хмельницький

Залиште коментар

Також по темі

Хмельницьким аеропортом керуватиме чиновник з обласної адміністрації. Більше ніхто не захотів

Учора, 12 вересня, конкурсна комісія Хмельницьокї обласної ради