За показниками 2016 року Україна увійшла у ТОП-8 країн з найменшим охопленням вакцинації дітей. Про це йдеться у доповіді Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Це найменший показник з охоплення вакцинацією дітей в Європі. В свою чергу Хмельницький, лідирує по кількості відмов від щеплення дітей. Згідно з результатами соціологічного дослідження у рамках проекту «Індекс здоров’я. Україна» 48% хмельничан відмовляється від щеплень дітей.
До цього списку з охоплення щепленням менш ніж 50% , окрім України, потрапили також Нігерія, Сомалі, Південний Судан, Екваторіальна Гвінея, Центральноафриканська Республіка та Сирія.

Водночас загалом у світі 130 з 194 держав-членів ВООЗ досягли стійких показників у принаймні 90% охоплення вакцинацією на національному рівні, що є одним із поставлених завдань у Глобальному плані дій по вакцині.  Загалом у світі понад дві третини (67% або 130 зі 194 країн) країн вакцинують 90% усіх дітей.

В Україні щеплюють від 10 інфекцій, тоді як у світі – від 13.

Від вакцинації найчастіше відмовляються мешканці західної України. Якщо на Хмельниччині кількість відмлв 48% у Івано-Франківській 44%, Тернопільській 42%, Львівській 40%. У той час, як у Харківській, Миколаївській та Кіровоградській областях цей відсоток не перевищує 10%.

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницький привезли тропічну малярію з Цейлону. Хворий у обласній інфекційній

На початку липня  в Хмельницьку міську інфекційну лікарню