Хмельницький міськвиконком відстоюватиме у суді своє рішення щодо підняття вартості проїзду у громадському транспорті. Чиновники вже готують апеляційну скаргу, ідеться в сюжеті обласного телебачення “Поділля-Центр” .

Оскільки призупинення рішення міськвиконкому безпосередньо стосується діяльності перевізників, вони заявлятимуть про те, щоб бути третьою стороною у справі.

На судове засідання будуть подані всі документи по всій процедурі. Процедура була повністю дотримана. Перевізники надали обгрунтовані розрахунки. Їх перевірило управління економіки. Зроблені загальні по кожному маршруту.  Були проведенні 10 лютого громадські слухання, – каже Сергій Шепурев, в.о. начальника управління транспорту та зв’язку Хмельницької міськради.

Нагадаємо, що тарифи на проїзд у хмельницьких маршрутках та автобусах мали  би піднятися 1 березня. Однак, у переддень Хмельницький міськрайонний суд  призупинив таке рішення Хмельницького міськвиконкому.  Позов щодо незаконного підвищення вартості проїзду подав громадський активіст Іван Кульгук. Він  переконаний: нові тарифи, а це – 4 гривні і в маршрутках, і в автобусах, економічно необґрунтовані.

Засідання Вінницького апеляційного суду відбудеться 9 березня. У тому, що Феміда стане саме на їхній бік, переконані усі сторони конфлікту.

 

 

 

Залиште коментар

Також по темі

150 сільських бібліотек Хмельниччини отримали комп’ютери

Сільським бібліотекам Хмельниччини передали 300 комп’ютерів. За допомогою