byla-krynytsya

Хмельницький турклуб «Поділля Story» запрошує 23 жовтня відвідати історичні села Чернівеччини –  Біла Криниця та Старий Вовчинець.

У Білій Криниці організатори туру пропонують оглянути Білокриницький собор Успіння Пресвятої Богородиці – кам’яний старообрядницький собор, який було зведено впродовж 1900 – 1908 років за сприяння одного з найбагатших московських купців на прізвище Овсянников. Собор, нині діючий, є відомим архітектурним витвором, створеним в традиціях московського зодчества.

У сусідньому селі туристам буде цікаво побувати у Старововчинецькому краєзнавчому музейному комплексі. Це найбільший в області серед громадських музеїв за площею, кількістю і розмаїттям старожитностей, приміщень, тематики, зворушливістю озеленення та облаштованістю примузейних територій, найповніше відтворює селянський побут і культуру, заняття тут ремеслами українців, молдован, німців, поляків, євреїв упродовж XIX – XX ст.

Запи сатися до участі в екскурсійному турі можна за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfJJE884Ef5Q5c2r9NbMkg1Knf7XBn2XaGnHaEAFRiKUEwc6w/viewform

Вартість туру для однієї людини складає 290 гривень. У цю суму входить проїзд з Хмельницького і назад по маршруту екскурсії, робота гіда та фотографа, фото з туру. Виїзд з Хмельницького – 23 жовтня о 9 ранку. З собою організатори просять мати зручний одяг та гарний настрій.

Залиште коментар

Також по темі

Встановлено долю танку КВ-2, гармату від якого розкопали біля залізничного переїзду.ФОТО

Хмельницький залишиться без танку КВ-2. Адже на місці