Міський голова Олександр Симчишин звільнив головного архітектора міста Олексія Панасюка. Нагадаємо, на посаді Панасюк пропрацював чотири місяці. Від 29 лютого 2016 року, коли пішов з посади Віктор Дунаєвський до 13 червня, відколи призначено головним архітектором Панасюка, місто обходилося без такого фахівця.

«Звільнити 19 жовтня 2016 року ПАНАСЮКА Олексія Вікторовича з посади заступника директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів – начальника управління архітектури та містобудування – головного архітектора міста за угодою сторін, п.1 ст. 36 КЗпП України. Підстава: заява Панасюка О.В.», – йдеться у повідомленні на сайті Хмельницької міської ради.

Олексій Панасюк збирається повернутися до роботи у приватному секторі, чим займався до призначеня на посаду в органах місцевого самоврядування.

Як стало відомо ПОДІЛЬСЬКА.інфо з джерел в мерії, до кінця року планується звільнення ще з деяких ключових посад – не всі фахівці знаходять спільну мову з міським головою Олександром Симчишиним та його командою

1 Comment

  1. Прийшов не встиг навчитись пішов. Нема кому працювати. Кажуть там в міській раді беспрєдєл страшно працювати.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього